Drupal Symfony Mailer Log (1.2.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: List
fr: Lister

en: Subject
fr: Objet

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Mail
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Headers
fr: Entêtes

en: Account
fr: Compte

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Sub type
fr: Sous type

en: Reply-to
fr: Répondre à
