Drupal Symfony Mailer Log (1.2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Theme
ru: Тема

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Account
ru: Учётная запись

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Reply-to
ru: Ответить
