Drupal Symfony Mailer Log (1.2.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Error message
ug: خاتالىق
