Drupal Symfony Mailer Log (1.2.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Account
se: konto
