Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Account
am: መለያ
