Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Account
ar: الحساب

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
