Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Account
be: Акаўнт

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
