Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
