Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Mail
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Account
cs: Účet

en: Error message
cs: Chybová zpráva
