Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Theme
et: Teema

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Account
et: Konto

en: Error message
et: Veateade
