Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Account
hu: Saját adatok

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: log entries
hu: naplóbejegyzések
