Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Subject
id: Judul

en: Theme
id: Tema

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Account
id: Keanggotaan

en: Error message
id: Pesan kesalahan
