Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
