Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Theme
pl: Skórka

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Account
pl: Konto

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie
