Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Subject
pt: Assunto

en: Theme
pt: Tema

en: Mail
pt: Correio

en: Created
pt: Criado

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Account
pt: Conta

en: Error message
pt: Mensagem de erro
