Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Account
sk: Účet

en: Error message
sk: Chybová správa
