Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Account
sq: Profili
