Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Error message
sr: Порука о грешци
