Drupal Symfony Mailer Plus (DSM+) Log (1.2.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Mail
te: మెయిల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Account
te: ఖాతా

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
