Mailer Plus Log (1.2.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Account
bg: Акаунт

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
