Mailer Plus Log (1.2.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Account
cy: Cyfrif

en: Error message
cy: Neges wall
