Mailer Plus Log (1.2.4) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Type
de: Typ

en: List
de: Liste

en: Subject
de: Betreff

en: Mail
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Headers
de: Kopfzeilen

en: Account
de: Benutzerkonto

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Enable logging
de: Protokollierung aktivieren

en: Sub type
de: Subtyp

en: HTML body
de: HTML-Textkörper

en: Text body
de: Textkörper

en: Reply-to
de: Antwort-Adresse
