Mailer Plus Log (1.2.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Account
hr: Račun

en: Error message
hr: Poruka greške
