Mailer Plus Log (1.2.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Subject
it: Oggetto

en: Theme
it: Tema

en: Created
it: Creato

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Account
it: Profilo

en: Error message
it: Messaggio di errore
