Mailer Plus Log (1.2.4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Theme
jv: Tema

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: To
jv: Marang

en: Account
jv: Akun

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
