Mailer Plus Log (1.2.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Theme
mn: Загвар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн
