Mailer Plus Log (1.2.4) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: Theme
ms: Tema

en: Mail
ms: Mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Account
ms: Akaun

en: Error message
ms: Mesaj ralat
