Mailer Plus Log (1.2.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Subject
fa: موضوع

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Account
fa: حساب

en: Error message
fa: پیغام خطا
