Mailer Plus Log (1.2.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Account
sl: Račun

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
