Symfony Packages (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Current Version
hu: Jelenlegi változat

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: Filter
hu: Szűrő

en: Also available:
hu: Elérhető még:

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Uses
hu: Használat

en: Filter by name or description
hu: Szűrés név vagy leírás alapján
