Symfony Packages (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Uses
hy: Օգտագործում
