Symfony Packages (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Current Version
sv: Aktuell version

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Update available
sv: Uppdatering tillgänglig

en: Filter
sv: Filtrera

en: Also available:
sv: Också tillgänglig:

en: About
sv: Om

en: Reports
sv: Rapporter

en: Uses
sv: Använder

en: Latest Version
sv: Senaste version

en: Filter by name or description
sv: Filtrera på namn eller beskrivning
