Sync Clients (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Notice
tr: Dikkat

en: Errors
tr: Hatalar

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Warnings
tr: Uyarılar

en: 1 min
tr: @count dak
