Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Errors
az: Səhvlər

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
