Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Web services
lv: Web servisi

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
