Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: 1 min
bo: སྐར་མ་ 1
