Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Web services
jv: Layanan web
