SynCart (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Price
bo: རིན་གོང་།
