SynCart (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Comment
ca: Comentari

en: Price
ca: Preu

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Phone
ca: Telèfon

en: First name
ca: Nom

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: Proceed to Checkout
ca: Procediu al pagament

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Surname
ca: Cognoms

en: Payment instructions
ca: Instruccions de pagament
