SynCart (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Comment
cy: Sylw

en: Price
cy: Pris

en: Phone
cy: ffôn

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Shopping cart
cy: Basged Siopa

en: Products
cy: Nwyddau
