SynCart (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Favorites
kn: ಅಚ್ಚುಮೆಚ್ಚಿನವು
