SynCart (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Total
mr: एकूण

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Price
mr: किंमत

en: Phone
mr: दूरध्वनी
