SynCart (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Quantity
nn: Mengd

en: Comment
nn: Kommentar

en: Price
nn: Pris

en: Phone
nn: Telefon

en: Shopping cart
nn: Handlevogn

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer
