SynCart (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Quantity
he: כמות

en: Total
he: סך הכל

en: Comment
he: תגובה

en: Price
he: מחיר

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Phone
he: טלפון

en: First name
he: שם פרטי

en: Checkout
he: לרכישה

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Surname
he: שם משפחה

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
