SynCart (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Total
hi: कुल

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Phone
hi: फ़ोन
