SynCart (8.x-2.105) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Quantity
ar: الكمية

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Total
ar: المجموع

en: Count
ar: العدد

en: Price
ar: السعر

en: Checkout
ar: الأداء

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Not available
ar: غير متاح

en: Product
ar: المنتج

en: Total:
ar: المجموع:

en: Registration successful. You are now logged in.
ar: نجح التسجل، لقد ولجت الآن.

en: Payment instructions
ar: تعليمات الدفع
