SynCart (8.x-2.106) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Quantity
nn: Mengd

en: Password
nn: Passord

en: Price
nn: Pris

en: Shopping cart
nn: Handlevogn

en: Product
nn: Vare

en: Total:
nn: Sum:

en: Billing information
nn: Rekningsadresse

en: Customer information
nn: Kundeopplysningar

en: Registration successful. You are now logged in.
nn: Registreringa var vellykka. Du er no innlogga.
