SynCart (8.x-2.114) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
ga: Méid

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Shopping cart
ga: Cairt

en: Product
ga: Táirge

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Total:
ga: Iomlán:

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: Shipping information
ga: Sonraí seachadta
