SynCart (8.x-2.116) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Total
sr: Укупно

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: Shopping cart
sr: Корпа

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Payment instructions
sr: Инструкције за уплату

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
sr: Систем није препознао корисничко име или лозинку. <a href=":url">Затражите нову лозинку уколико мислите да сте је заборавили?</a>

en: Order #@number confirmed
sr: Поруџбина #@number је заведена

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:
