SynCart (8.x-2.119) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Shopping cart
el: Καλάθι αγορών

en: Cart
el: Καλάθι

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Product
el: Προϊόν

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Billing information
el: Πληροφορίες Χρέωσης

en: Customer information
el: Πληροφορίες πελάτη

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής
